wifi free

Masáže

Relaxační a regerační masáž
Breussova masáž
Anticelulitidní masáž
Indická antistresová masáž hlavy
Medová detoxikační masáž
Baňkování
Masáž lávovými kameny

 

 

Relaxační a regenerační masáž

 

 

Nejznámější a nejúčinnější metoda při bolesti zad, beder a šíje.

Akutní bolest nás může přepadnout kdykoli, kdekoli. Najednou se nemůžeme narovnat, když jsme se pro něco sehnuli. Nejde nám otočit hlava na stranu. Při každém zvednutí ruky nás píchne pod lopatkou. Nevydržíme chvíli posedět, jak nás bolí celá záda. Nohy nám neslouží, protože jsme to nějak přehnali se sportem. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál…..

Relaxační a regenerační masáž, je masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu !

ÚČINKY:

 

Kontraindikace masáží:

 

Kontraindikace masáží - částečná

Po domluvě je možné masáže kombinovat.

Součástí 60 min masáže zad je přednahřátí rašelinovým zábalem.

 

RELAXAČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽ Délka Cena
  30 min 450,-
  60 min 700,-
CELÉ TĚLO                        120 min 1400,-

 

 

Breussova masáž

(balzám pro páteř a meziobratlové ploténky)

Jde o jemnou, citlivou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž významným způsobem regeneruje meziobratlové ploténky a tak je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů. Metoda pochází od Rudolfa Breusse (1899-1990), rakouského léčitele a experta na přírodní medicínu, známého v Čechách 42-denní kůrou proti rakovině, autora světového bestselleru „Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky“. Podle R. Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované“, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.

 

Postup Breussovy metody spočívá v intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře. Důraz je při tom kladen na postižená, bolavá místa. Působením teplého třezalkového oleje meziobratlové ploténky "nabobtnávají" a obratle se pak lépe vyrovnávají do správné polohy. Speciálními hmaty a působením oleje dochází k lepšímu okysličení tkáně obratlů, odplavování škodlivin krví a stimulaci nervových vláken, vedoucích z páteře. Celá páteř se snadněji regeneruje a hybnost organismu se rozšiřuje! Masáž je velmi jemná a energetizující.

Meziobratlová ploténka je pružná destička sloužící k odpružení a rotaci páteře, tlumí nárazy, kterým je páteř vystavena například při chůzi, běhu, skoku... S přibývajícím věkem a vlivem vzpřímeného držení těla na ní vznikají degenerativní změny. Je-li ploténka zmáčknuta, ztrácí postupně svůj objem, pružnost, funkci a postupně degeneruje nebo dojde k jejímu výhřezu – prolapsu.

Po jemné masáži se položí na páteř hedvábný papír a postupným přikládáním rukou dochází k magnetizování. Třezalkový olej proniká hlouběji do páteře a nečistoty se působením osmózy hromadí na drsné straně papíru. Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupunkturní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.

Na závěr masáže je možné využít tepla a energie horkých lávových kamenů přiložením na páteř. Ploténky se regenerují hlavně v noci, proto je dobré se před spaním protáhnout, aby byla páteř uvolněná.

 

Účinky Breussovy masáže:

Kontraindikace Breussovy masáže:

Upozornění: U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin, který třezalka obsahuje, vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto není vhodné po masáží třezalkovým olejem chodit na slunce.

 

BREUSSOVA MASÁŽ Délka Cena
   45 min     700,-
     

 

 

 

 

Anticelulitidní masáž

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží.

Kombinuje tělový hřející krém, tělový peeling, speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. Ozón je přírodní látka, která velmi výrazně stimuluje buňky lidského těla a urychluje metabolismus. Potlačuje celulitidu, vyhlazuje strie, koriguje drobné žilky, vypíná a regeneruje kůži. Mechanismus působení ozónu funguje na základě spojení ozonidu s molekulami vody. Vzniknou tzv. peroxidy, které prokrvují vrchní epitelu pokožky a otevírají lymfatický systém!

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou!

 

ÚČINKY MASÁŽE:

Pojem celulitida (cellulitis) zná snad každá dívka a žena různého věku i váhy.Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Odborný název je dermatopanniculosa, neboli lipohypertrofie (zbytnění tukových buněk).

Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se Masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.
K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod.

Z hlediska zdravotního dne ale celulitida zajímá také gynekology (kvůli hladinám hormonů), lymfology (vzhledem k žilní problematice), plastické chirurgy (vzhledem k operativním zákrokům v problematických partiích), psychology (vzhledem k nízkému sebevědomí a nelásce některých žen ke svému tělu) a pod.

Zájem o celulitidu  je tedy opravdu obrovský a každá žena se zajímá hlavně o to, zda ji má a pokud usoudí či zjistí, že ano, tak jak se jí může co nejrychleji zbavit.

 

Masáž proti celulitidě je velmi účinná a klientkami nejčastěji vyhledávaná!

 

CO PODPORUJE VZNIK CELULITIDY?

 

Celulitidu dělíme na čtyři stupně:

1. stupeň - změny na kůži jsou vidět jen při kompresivním Pinch testu (štípací test)

2. stupeň - nerovnosti na kůži, nejčastěji jsou na zevní straně stehen a vidíme je při napnutí svalu, sezení na tvrdé podložce nebo při ostrém bočním osvětlení 

Při prvním a druhém stupni stačí obvykle úprava pohybového a stravovacích režimu + masáže proti celulitidě nebo lymfatické (přístrojové, manuální) masáže!

 

3. stupeň - nerovnosti jsou vidět za jakéhokoliv osvětlení, vsedě, ve stoje i v lehu. 

Vyžaduje komplexní a dlouhodobější péči - masáže proti celulitidě, lymfatické masáže, úprava stravy, pitného režimu, pohybovou aktivitu, péči o své tělo!

 

4. stupeň - hrubé, velké projevy nerovnosti na kůži, většinou bohužel nastává nevratné poškození. Jde převážně o velkou gynoidní nadváhu (tuk se hromadí v podbříšku, bocích, hýždích, stehnech). 

Nutnost lékařského vyšetření a následné spolupráce klientky s lymfologem, obezitologem a případně plastickou chirurgií!

 

Kontraindikace: 

 

Anticelulitidní masáž Délka Cena
(vč. peelingu a ozonového zábalu) 90min 1.150,-

 

 

Indická antistresová masáž hlavy

Indická antistresová masáž hlavy je ve své domovské zemi součástí každodenního života. Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Pokud je aplikována pravidelně, tak dokáže omezit nebo i odstranit výskyt migrén. Před masáží hlavy provedeme uvolnění ramen, šíje, paží a krku. Praktikuje se na těch částech hlavy, která jsou energetickými centry. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Na závěr patří masáž obličeje, kde provádíme stimulaci akupresurních bodů, nacházejících se na tváři.

 

ÚČINKY:

Indická masáž má vliv nejen na fyzickou, ale současně i na mentální úroveň. Pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost, odstraňuje emocionální stres a napětí, zbavuje úzkosti a deprese.

Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohody.

Kontraindikace:

 

Indická antistresová masáž Délka Cena
    45 min  700,-
     

 

Medová detoxikační masáž

Medová masáž se zrodila z tradice lidového léčitelství, ve kterém hrál med a jiné dary včel důležitou roli.

Medová masáž pomáhá při:

Při masáži medem dochází nejen k čištění pórů, ale také důkladnému prokrvení pokožky a uvolnění svalů zcela jiným způsobem než při klasické masáži. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus.

Pomocí speciálních akupresurních hmatů osvobozuje medová masáž celé tělo od usazenin, které se během let nahromadily z životního prostředí, potravin a léků. Zjevné jsou její pozitivní účinky na stárnoucí a nečistou aknózní pleť. Med má silné detoxikační účinky, je přírodní antibiotikum a působí proti choroboplodným zárodkům.
Kromě výborných účinků na pleť medová masáž zároveň silně oživuje celý organismus a posiluje imunitu. Je proto vhodná také při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, onemocnění, při napětí , nervových poruchách a stavech neklidu.
 

MEDOVÁ MASÁŽ Délka Cena
      45 min        900,-
     

 

 

 

BAŇKOVÁNÍ

Velmi uznávaná starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let. Baňky se přikládají na určená místa (reflexní zóny, akupunkturní body, a-shi zóny) nebo se používají k masáži. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na onemocnění a problémy pohybového aparátu (ztuhlé svaly, partie zad a krku, bolesti zad apod.) a také příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů.

Baňkování (někdy také vakuterapie) je vhodná doplňková metoda klasických relaxačních masáží

Baňkování spočívá v přikládání skleněných nádobek na pokožku. Vzduch v baňce se před aplikací zahřeje a vytvoří se v něm podtlak. Baňka se pak přisaje na kůži, kterou podtlak vtáhne dovnitř. Pokožka se prudce prokrví a zčervená. Tato metoda je však naprosto bezbolestivá, pociťujete pouze lehké pnutí, jakoby táhnutí kůže.

Baňky se většinou přikládají na dobu 10 - 20 minut. Zejména po první aplikaci je možné, že na těle zůstanou v místech, kde byly baňky přiloženy „modřiny“ – ty však nejsou nebezpečné a během několika dní se samy ztratí. Nejčastěji se setkáme s přikládáním baněk na záda. Baňkovat však lze i podbřišek, loket, kyčelní klouby, kolena nebo chodidla a kotníky. 

Při baňkování se organismus prohřeje a uvolní. Urychlí se krevní oběh a tělo bude rychleji vylučovat škodliviny. Baňkování je jedna z mála masážních metod, která je doporučena i při nemoci. Při zvýšené teplotě se baňky mohou např. přikládat na plíce a průdušky a tím dochází ke zlepšení dýchání.

Účinky:

 

Baňkování není vhodné, pokud trpíte:

 

Baňkování Délka Cena
    30 min 550,-
(vč. masáže)   60 min 850,-

Másáž lávovými kameny

Olejová masáž s pomocí vyhřátých lávových kamenů

Masáž lávovými kameny je luxusní masáží, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Masáž se praktikovala již ve starověké Číně a má příznivý vliv na lymfatický systém, harmonizuje funkce jednotlivých čaker v těle a navozuje stav meditace.

Tato masážní terapie má intenzivnější účinky v odblokování zatuhlých svalů díky horkým kamenům, které se přikládají na celé tělo. Lávové kameny zahřáté na 50-60°C se přikládají na energetická centra těla, která prohřejí, uvolní a rozproudí energii v energetických drahách (meridiánech). Nakumulované teplo společně s energetickou vibrací lávových kamenů rozpouští bloky na energetických drahách a dochází k vyrovnání a harmonizaci energie v těle. Při masáži se používají speciální oleje v kombinaci masáže pomocí kamenů a dlaní.

Tato masáž pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými indiány. Lávové kameny jsou tmavě šedé, po použití oleje krásně lesklé, černé a hladké. Dovážejí se mimo jiné z Havaje, kde se tento čedič lávového původu ručně sbírá a opracovává vodou. K masážím jsou lávové kameny vhodné jednak kvůli tomu, že dlouho drží teplo, jednak pro svoje léčivé vyzařování – mají vysokou energetickou vibraci- proto vhodné nejen v zimních, ale i v letních měsících. 

Léčebné indikace:

Masáže lávovými kameny - kontraindikace:

 

 

 
Másáž lávovými kameny Délka Cena
  30 min 550,-
  60 min 800,-
                                           90 min 1.300,-

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě