wifi free

Doteková terapie

Doteková terapie

Příjemné dotyky, hlazení, šimrání a škrabkání nás provázejí již od našeho narození, kdy se nám jich dostávalo od našich blízkých. Od narození po pubertu se nás neustále někdo dotýká - matka, otec, sourozenci, příbuzní, známí, lékaři. Chovají nás, současně hladí a laskají. Dotyk je velmi účinná metoda na uspokojení našich mentálních i fyzických potřeb. 

Malé děti se v případě ohrožení utíkají schovat do náruče dospělého. Tyto dotyky navozují u dětí pocity bezpečí, štěstí, lásky a porozumění. V naší kultuře je však běžným zvykem, že v období dospívání si sami začínáme budovat imaginární bublinu, do které se před okolím schováváme. Tím že dospějeme, nemusíme ztratit potřebu tyto věci si užívat. Jen v dnešní uspěchané době jsme na to nějak zapomněli. Neustále někam spěcháme a zapomínáme na věci příjemné a užitečné. Přijďte si oživit vzpomínky z dětství, kdy nás maminka hladila šimrala ve vlasech vzpomínáte si? Dotyky jsou důležité. Tím, že člověk dospěje, nemusí se dotyků vzdát. Dotyky postupně vymizí, později je sice nahradí dotyky od partnera, avšak i ty postupně ztrácí na intenzitě a jsou spíše sexuálního charakteru, nežli uklidňující. Naší mysl vědomě přesvědčujeme o tom, že dotýkat se člověka není vhodné. Přesto naše tělo po dotycích touží.

Upřímně, kdo z nás nemá rád šimrání, škrábání?  Vzpomínáte si ještě, jak vás maminka hladila a šimrala na zádech a ve vlasech? 

Šimrání, jemné dotyky, škrábání a hlazení, je tou nejoblíbenější, nejvyhledávanější, nejvýkonnější, uvolňující, relaxační terapií, je to návrat do dětství, kdy jsme byli šťastní. Tyto podvědomé pocity a vzpomínky zaplaví naše vědomí a dají nám zapomenout na starosti a stres všedního dne. Je to balzám pro tělo i duši.

Dochází při ní k aktivaci nervových receptorů v kůži a tím k uvolnění a odbourávání stresu. Tato terapie může být hluboce relaxační až meditační. Nejedná se o terapii zařazenou mezi masérské techniky, přesto je po ní Vaše tělo uvolněné a zrelaxované.

Právě jemné hladivé dotyky dokáží zpomalit tep člověka, uspat jej, nebo navodit příjemnou náladu. Dotyky Vás přenesou do jiné dimenze. Zapomenete na stres a problémy a již během několika minut Váš mozek bude relaxovat a Vaše mysl snít.

Někteří odborníci soudí, že dotyky posilují imunitu člověka. Nezapomenutelný zážitek ve velmi příjemném prostředí vás zcela jistě pohltí. Zbavte se stresu, nebo si přijďte jen tak užít. Relaxační dotyková terapie je vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně dětí.

Většina lidí potvrzuje, že je jim návštěva kadeřnictví či masáží velmi příjemná. Proč tomu tak je? Vysvětlení je jednoduché. Protože nám dotyky chybí. Bylo by zvláštní, kdyby se lidé v práci, či dopravním prostředku navzájem dotýkali, hladili či drbali. Přesto by však sami sobě udělali velkou službu. Po pracovním dni přijdeme domů, vyčerpaní, unavení a bez pozitivní nálady.

Kam se vytrácí ten pocit bezpečí? Ten pocit, který mají děti a který dětem rádi a často dopřáváme. Proč jej nedopřejeme také sami sobě?

Jak terapie probíhá?

Terapie probíhají vleže ve spodním prádle, nebo i přes oděv, je to jen na přání klienta. I doba, po jakou si chce klient užívat této terapie je variabilní. Od 30 min až po 60min, kdy se terapeutka vyhýbá INTIMNÍM MÍSTŮM! Pokud by Vám byly nepříjemné doteky na některých částech těla, tak vše dopředu nebo i v průběhu dojednáte. Doteková terapie například zahrnuje škrabkání, šimrání, drbání nebo hlazení obličeje, hlavy, krku orníc končetin a zad.

Jak si tuto Dotekovou terapii užijete? Co od ní můžete očekávat?

Přijdete do studia, kde Vám otevře usměvavá, sympatická žena. Nejprve Vám nabídne čaj a chvíli si s Vámi popovídá o tom, co očekáváte a zda je pro Vás něco, čeho by jste se třeba trochu báli. Přeci jenom se jedná o citlivou záležitost, když se má někdo pro Vás neznámý dotýkat Všeho těla. Vysvětlíme Vám, že je zcela na Vás, která místa by jste třeba chtěli vynechat.

Poté se uložíte na lehátko a necháte se unášet uklidňující hudbou. Terapeutka začne nejprve na zádech, horních končetinách, hlavě a nakonec na obličeji. Je to opravdu velmi příjemné. Po těle se Vám rozleje trochu mrazení a také teplo. Dopředu si úplně neumíte představit, jak takové drbání od profesionála může vypadat. Rozhodně Vás potěší, že se nejedná jen o pouhé škrábání, ale dotek bude pro kůži opravdu příjemný. Zároveň drbání prokládáme jemnou masáží a hlazením. Tímto způsobem můžete své tělo i lépe poznávat a objevovat dosud skryté. Po této péči o Vaše tělo se ucítíte natolik uvolněni, že můžete zpočátku mít zpomalené pohyby a též si budete užívat pocit odpočatého těla. Takže pokud si někdo vzpomínáte, že jste například jako děti milovali podrbat od maminky, anebo i teď byste si rádi dopřáli netradiční uvolňující masáž, tak je tato doteková terapie pro Vás jako dělaná.

Ještě jeden tip: Tato terapie je vhodná i jako nevšední a originální dárek (Dárkový poukaz) pro všechny milovníky tohoto potěšení.

"Nejde o erotickou službu, ale dotekovou terapii !!!"

Doteková terapie Délka Cena
   60 min 800 Kč
     
     

 

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě