wifi free

Nehtové studio Andy

Prohlédněte si náš instagram.


Manikúra

Manikúra se provádí ošetřením kůžičky, obroušením nehtu do požadovaného tvaru. Dle potřeby se nalakuje vyživujícím lakem. Nakonec se provádí masáž rukou
 

P – Shine je japonská manikúra pro pěstění nehtů pro ženy i muže. Kdy se do nehtu vtírá vosk, který nehet hluboce vyživuje, a ten poté zůstává krásně lesklý.
 

CND Shellac se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel. Jednoduše se tedy nanáší a je šetrný k nehtu, protože povrch nehtu se před aplikací ani při odstraňování laku nepiluje.
 

Parafinový zábal je speciální vosk, který je obohacený o vitamín E a umí zadržovat teplo. Parafín dokáže prohřát končetiny a tím uvolnit svaly a klouby. Parafínem se odstraní odumřelé části pokožky. Kůže se zjemní a vyživí, končetiny pak budou krásné a jemné.

 

 

 

 

Ceník manikúry
 

Procedura   Cena
Klasická manikúra   300 Kč
P-Shine (Japonská manikúra)  

400 Kč

Klasická manikúra, lakování Vinylux   400 Kč
Lakování Shellac/ gel- lak   450 Kč
Parafínový zábal (30 minut)  

150 Kč

Zdobení (1 nehet dle náročnosti)       10-50 Kč                                             

 

 

 

 

 

Pedikúra

Mokrá pedikúra začíná desetiminutovou lázní nohou se změkčujícími přísadami. Dojde tak k změkčení otlaků, mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Dále se odstraní přebytečná kůže žiletkou. Poté se upraví nehty. Bruskou se obrousí přebytečná kůže.
 

Suchá pedikúra se provádí pouze bruskou
 

Footlogix - snoubení medicíny s pedikúrou. Ošetření se provádí speciálními přípravky bez použití žiletek. Footlogix je řešením pro suchou pokožku, plísně na nohou a nehtech, popraskané paty, mozoly, pro citlivé nebo unavené nohy. Je vhodná pro zákazníky s cukrovkou.
 

Iontová detoxikační vana - při iontové detoxikaci dochází k postupnému odstranění toxinů z těla na základě stimulace buněk elektromagnetickým polem (bio energie). Tělní tekutiny přijímají bio-energii iontů ve vaničce přes chodidla a přenášejí ji k jednotlivým buňkám. Ty pak dokážou daleko snáze vyplavovat nahromaděné toxiny a nežádoucí metabolity a zároveň efektivněji přijímat živiny.

 

Ceník pedikúry
 

Procedura   Cena
Mokrá pedikúra   400 Kč
Suchá pedikúra      

400 Kč

Footlogix (1 hodina)   400 - 600 Kč
Lakování Vinylux   250 Kč
Shellac/Gel – lak   350 Kč
Parafínový zábal   150 Kč
Odstranění kuřího oka   100 Kč
Aplikace špon 1 ks   600 Kč
     

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
8:00 - 17:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě