wifi free
studio.Posh@seznam.cz

Nehtové studio Andy

Prohlédněte si náš instagram.


Manikúra

Manikúra se provádí ošetřením kůžičky, obroušením nehtu do požadovaného tvaru. Dle potřeby se nalakuje vyživujícím lakem. Nakonec se provádí masáž rukou
 

P – Shine je japonská manikúra pro pěstění nehtů pro ženy i muže. Kdy se do nehtu vtírá vosk, který nehet hluboce vyživuje, a ten poté zůstává krásně lesklý.
 

CND Shellac se aplikuje jako lak, ale má vlastnosti jako gel. Jednoduše se tedy nanáší a je šetrný k nehtu, protože povrch nehtu se před aplikací ani při odstraňování laku nepiluje.
 

Parafinový zábal je speciální vosk, který je obohacený o vitamín E a umí zadržovat teplo. Parafín dokáže prohřát končetiny a tím uvolnit svaly a klouby. Parafínem se odstraní odumřelé části pokožky. Kůže se zjemní a vyživí, končetiny pak budou krásné a jemné.

 

 

 

 

Ceník manikúry
 

Procedura   Cena
Klasická manikúra   300 Kč
P-Shine (Japonská manikúra)  

400 Kč

Klasická manikúra, lakování Vinylux   400 Kč
Lakování Shellac/ gel- lak   450 Kč
Parafínový zábal (30 minut)  

150 Kč

Zdobení (1 nehet dle náročnosti)       10-50 Kč                                             

 

 

 

 

 

Pedikúra

Mokrá pedikúra začíná desetiminutovou lázní nohou se změkčujícími přísadami. Dojde tak k změkčení otlaků, mozolů a uvolnění nečistot z nehtových lůžek. Dále se odstraní přebytečná kůže žiletkou. Poté se upraví nehty. Bruskou se obrousí přebytečná kůže.
 

Suchá pedikúra se provádí pouze bruskou
 

Footlogix - snoubení medicíny s pedikúrou. Ošetření se provádí speciálními přípravky bez použití žiletek. Footlogix je řešením pro suchou pokožku, plísně na nohou a nehtech, popraskané paty, mozoly, pro citlivé nebo unavené nohy. Je vhodná pro zákazníky s cukrovkou.
 

Iontová detoxikační vana - při iontové detoxikaci dochází k postupnému odstranění toxinů z těla na základě stimulace buněk elektromagnetickým polem (bio energie). Tělní tekutiny přijímají bio-energii iontů ve vaničce přes chodidla a přenášejí ji k jednotlivým buňkám. Ty pak dokážou daleko snáze vyplavovat nahromaděné toxiny a nežádoucí metabolity a zároveň efektivněji přijímat živiny.

 

Ceník pedikúry
 

Procedura   Cena
Mokrá pedikúra   400 Kč
Suchá pedikúra      

400 Kč

Footlogix (1 hodina)   400 - 600 Kč
Lakování Vinylux   250 Kč
Shellac/Gel – lak   350 Kč
Parafínový zábal   150 Kč
Odstranění kuřího oka   100 Kč
Aplikace špon 1 ks   600 Kč
     

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
8:00 - 17:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě