wifi free

Laserová epilace ( E-LIGHT, SHR)

Laserová epilace E-Light (SHR- Super Hair Removal)

 

– trvalé odstranění nežádoucích tmavých i světlých chloupků (vč. šedivých)

 

Laserová epilace (Fotoepilace) je nejúčinnějším a nejlevnějším způsobem odstraňování nežádoucích chloupků. Fotoepilace (IP-300) lze aplikovat téměř na všechny typy pleti a také na různé barvy chlupů. Metoda je bezbolestná, cenově dostupnější a nabízí dlouhodobé výsledky. Samotný proces odstraňování chloupků metodou IPL je založen na principu fototermolýzy. To znamená, že je IPL světlo aplikováno na kůži, automaticky se transformuje a ničí tak zárodečné buňky vlasových kořínků. Po eliminaci těchto buněk chloupky padají a umírají.

 

E-LIGHT

Inovativní způsob provádění epilace. Tato metoda je založena na účinku laserových záblesků na vlasový folikul s vysokou rychlostí opakování. Jedná se o konzistentní a rovnoměrný růst impulzů, který umožňuje řídit sílu nárazu a hloubku průniku laserového paprsku s maximální přesností. Díky tomu se ještě světlejší a tenčí vlasy odstraňují mnohem efektivněji.

Odstraňování nežádoucího ochlupení přístrojem IP-300 je v zásadě šetrné a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i činností ve volném čase.

Trvalá a bezbolestná epilace je velmi vyhledávanou metodou odstranění chloupků po celém těle. Nejčastěji jsou chloupky odstraňovány z oblastí horního rtu, brady, podpaží, třísel, intimní oblasti a celých nohou. Díky trvalé epilaci není potřeba se nadále holit nebo absolvovat bolestivé depilace voskem, které dráždí pokožku a poškozují její strukturu.

Průměrná doba ošetření je 30-60 minut (dle množství ochlupení a velikosti vybrané partie).

 

SHR (Super Hair Removal)

SHR technologie je založena na postupném zahřívání pokožky na teplotu nutnou ke zničení vlasového folikulu a blokování růstu vlasů bez narušení integrit okolních tkání. Díky technologie SHR je pokožka jemně zahřívána světlem 690 mm s použitím nízké energie a vysoké frekvence. Díky tomu se ještě světlejší a tenčí vlasy odstraňují mnohem efektivněji.Jedinečnost této technologie spočívá ve schopnosti odstranění chloupků ze všech fototypů pokožky.

Odstranění chloupků je naprosto bezpečné a bezbolestné díky speciálně vyvinuté hlavici. Velká patentovaná hlavice určená na velké plochy, jako jsou například záda, nohy, ruce apod.

V případě ošetření není potřeba díky unikátní patentované hlavici žádné lokální anestetikum, epilace je bezbolestná, tudíž je ošetření krátké 30-50 minut (dle množství ochlupení a velikosti vybrané partie).

Laerové odstraňování chloupků je založeno na principu selektivní fototermolýzy. Ve viditelných a blízkých infračervených rozsazích světelných vln hraje roli hlavního chromoforu vlasových folikulů melanin, který se nachází ve vlasové šachtě, vnějším epiteliálním pouzdru a v oblasti extracelulární matrice. Světlo proniká hluboko do pokožky a je dobře absorbováno melaninem se slabou absorpcí hemoglobinem a vodou, přičemž provádí selektivní zahřívání a fototermolýzu vlasové šachty, epitelu vlasových folikulů a pigmentované mezibuněčné matrix. Protože použité světelné vlny mohou být absorbovány pouze částicemi v jejich světelném spektru, nejsou poškozené okolní tkáně v ošetřované oblasti.

 

Touto technologií se dají bezpečně a bezbolestně odstranit chloupky na jakékoli části těla žen i mužů.

 

Výhody odstranění chloupků:

- procedura je rychlá a bezbolestná;

- redukce vlasů po dobu léčby až 90 %;

- není možné popálení a poškození kůže;

- žádné podráždění nebo alergická reakce.

 

Jak probíhá ošetření přístrojem IP- 300

Nejprve je z místa, které se bude ošetřovat, odstraněn nanesený make‑up apod. Tyto barevné pigmenty by se jinak působením intenzivního světelného impulzu spálily a mohly by proniknout do kůže a stal by se z nich nežádoucí permanentní make‑up. Cíl ošetření spočívá v trvalém odstranění nežádoucích chloupků, proto musí být zničena místa růstu vlasových pochev (je nutno danou partii DEN PŘEDEM OHOLIT ŽILETKOU). Viditelný chlup vyrůstající z kůže se působením světelného pulzu spálí. Pak se sice zdá, že chlup je odstraněný, ale stále dorůstá. Energií pulzního světla se nemá plýtvat na spalování chloupků, ale je třeba se zaměřit na vlasové folikuly hluboko v kůži. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese vrstva čirého, transparentního ultrazvukového gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu s opticky plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

 

Před návštěvou je potřeba dodržet:

- před ošetřením nedoporučujeme požití alkoholu;

- minimálně 2 týdny před ošetřením se vyhýbejte intenzivnímu slunění, soláriu a samoopalovacím krémům;

- chloupky na místě plánovaného ošetření minimálně 4 týdny před procedurou nevytrhávejte pinzetou ani strojkem či voskem;

- chloupky na místě plánovaného ošetření můžete zastříhávat nůžkami, použít epilační krém nebo holit žiletkou;

 

DANOU PARTII JE POTŘEBA OHOLIT ŽILETKOU 1 DEN PŘEDEM!!!

 

Péče o pleť po epilaci:

- nevytahujte spálené vlasové kořínky (k úplnému odumření vlasového folikulu jsou nutné 1-3 týdny), po 7-10 dnech samy vypadnou;

- je nutné vyloučit použití kosmetiky a jiných výrobků obsahujících alkohol, abrazivní látky;

- snažte se povrch 24 hodin po zákroku nenavlhčit a do 48 hodin jej netřete žínkou;

- vyvarujte se masírování ošetřených oblastí 72 hodin po zákroku;

- vylučte jakékoliv intenzivní vystavení slunci (spálení) během 1 týdne po zákroku;

- je zakázáno navštívit saunu bazén, vířivku, solárium nebo koupel po dobu 3 dní po odstranění chloupků, aby nedošlo k zánětu kůže;

- pokud se epilace provádí během období aktivního slunce (létní období), musíte na ošetřenou oblast použít opalovací krém SPF 30-50.

- naneste na ošetřené oblasti krém Panthenol / Bepanten, pokud by byla pokožka citlivá

 

 

- zhoubné novotvary kůže;

- cukrovka v dekompenzované formě;

- infekční choroby a akutní formy oparu, akutní a chronické kožní nemoci;

- alergická reakce jakékoli geneze v akutním stadiu v době zákroku;

- těhotenství;

- kojení.

 

Pouze dodržení správných intervalů mezi ošetřeními dosáhnete maximálního a trvalého odstranění chloupků s minimálním počtem opakování. Výsledky jsou vidět již po 1. ošetření, kdy se v ošetřované oblasti začínají postupně tvořit místa, kde jsou chloupky již trvale odstraněny. Může se stát, že se vlivem hormonů v ošetřovaných oblastech v průběhu roku objeví nepatrné množství chloupků.

Počet postupů pro úplné odstranění chloupků se stanoví individuálně!

Podpůrné postupy se provádějí, když se objeví nové chloupky.

 

Intervaly mezi ošetřeními založenými na technologii IPL:

Tvář = první 3 sezení každých 4-6 týdnů 

Tělo = první 3 sezení každých 8-10 týdnů 

Nohy = intervaly mohou být až 15 týdnů

 

Ošetřovaná partie Cena s DPH
Mezi obočím    800 Kč
Nos    800 Kč
Horní ret    800 Kč
Čelo 1 300 Kč
Tváře 1 300 Kč
Brada + ret   1 300 Kč
Brada + tváře 1 490 Kč
Dekolt 1 490 Kč
Oblast vousů (muži) 1 590 Kč
Celý obličej 1 990 Kč
Obličej + krk 2 490 Kč
Obličej + krk + dekolt 2 890 Kč
Krk (zátylek) 1 490 Kč
Hřbet ruky a prsty 1 490 Kč
Ramena 1 490 Kč
Podpaží 1 590 Kč
Nadloktí 1 590 Kč 
Předloktí 1 590 Kč 
Celé ruce 2 500 Kč
Břicho 2 500 Kč
Hrudník 2 500 Kč
Polovina zad 2 500 Kč
Záda celá 4 000 Kč
Třísla (Bikiny) 1 590 Kč
Brazil (ženy) komplet 2 200 Kč
Hýždě 2 000 Kč
Třísla (muži)   2 000 Kč
Stehna  2 300 Kč
Stehna + třísla (bikiny) 2 990 Kč
Kolena 1 490 Kč
Nárty a prsty u nohou 1 490 Kč
Lýtka 2 300 Kč
Celé nohy 4 400 Kč

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě