wifi free

Radiofrekvence (Polar)

RADIOFREKVENCE POLAR

tvarování postavy, redukce tuku, celulitidy, strií a vyhlazení vrásek

 

Radiofrekvenční neboli RF lifting obličeje patří k průlomu v oblasti přístrojové estetické medicíny, laserové dermatologie a korekce problémů kůže souvisejících s věkem.

Postup RF liftingu Polar (z anglického radio frequency – rádiové frekvence) je dopad na kůži a podkožní tukovou tkáň s vysokofrekvenčním elektrickým proudem (polem) v důsledku čehož jsou zahřívány a je dosaženo viditelného kosmetického účinku.

RF technologie Polar představuje inovační patentovaný způsob neinvazivní liposukce, který maximalizuje účinky RF technologie.

RF technologie Polar je neinvazivní, bezbolestné, mimořádně účinné a efektní ošetření celého těla. Tato technologie je dokonce tak účinná, že její výsledky ve zpevnění pokožky, redukci celulitidy, jsou viditelné již po prvním ošetření.

 

Výhody radiofrekvenční liposukce RF Polar

Ošetření není bolestivé – radiofrekvenční technologie směřuje radiofrekvenční energii přímo do míst, kde je třeba, což znamená mnohem nižší spotřebu energie než jiné radiofrekvenční technologie.

Ošetření povrchových i hlubších tukových vrstev – radiofrekvenční technologie používá pro ovládání ošetřovacích elektrod, regulujících proud i polaritu, sofistikované algoritmy. Tím je zajištěna variabilní koncentrace energie na různé tukové vrstvy a v jejím důsledku dosažení viditelných klinických výsledků již od prvního ošetření.

Selektivní zahřívání tukové tkáně – radiofrekvenční technologie Polar soustředí energii selektivně na tukovou tkáň, zabraňuje zahřívání jiných tkání, a dosahuje tak lepších klinických výsledků.

 

Účinky Radiofrekvence Polar :

Radiofrekvenční konfigurace technologie Polar a její sofistikovaný řídicí algoritmus eliminuje nutnost chlazení pokožky a aplikátoru. To znamená účinnější ošetření a nižší počet aplikací. RF technologie Polar dosahuje díky soustředění energie lepších a rychlejších výsledků. Bez potřeby světelné technologie – vhodné pro všechny typy a barvy pokožky.

 

Funkce RF Polar terapie

Při zahřívání tkáně, kdy teplota dosáhne 42 stupňů, se začínají rozkládat enzymy (proteinové molekuly). Když je pokožka zahřátá na této úrovni a výše, jsou kolagenová vlákna (fibrilární protein, který je základem pojivové tkáně a zajišťuje jeho hustotu a elasticitu) stlačena.Vizuálním efektem, kterého se tímto ošetřením dosáhne, je tónování pleti a vyhlazení vrásek. Poškození kolagenu spouští syntézu nových molekul, které za několik měsíců částečně nahradí staré. Zahřívání podkožní tukové vrstvy vede k poškození membrán tukových laloků a samotných tukových buněk, což vede ke snížení příznaků celulitidy. Aktivuje se proces lipolýzy v adipocytech, dochází k částečné destrukci tukových buněk a zlepšuje se krevní a lymfatická cirkulace. Kromě toho vystavení elektromagnetickému poli spolu s vysokou teplotou rozšiřuje krevní cévy, podporuje aktivnější tok lymfy a zvyšuje syntézu protilátek.

 

3 Polar RF:  třípólový nástavec pro RF lifting - nejmenší nástavec, který se používá na citlivých místech, jako je periorbitální zóna (kolem očí), oblast obočí a očních víček (hloubky průniku není více než 2 mm). Včetně aplikace obličejového séra:

 1. COLLEN & CARIER  AMPOULE : Zvláštností tohoto ampulkového koncentrátu je mořský kolagen s novým transportním systémem, který dodává účinné látky přesně tam, kde jsou nejefektivnější. Je to jedinečný systém tohoto druhu, který může proniknout do demy. Lze to považovat za alternativu k injekcím kolagenu.
 2. STEM CELL AMPOULE: Ampulkový koncentrát obsahuje celé kmenové buňky extrahované z mořských cesmín, které pomáhají restrukturalizovat a chránit pokožku na několika úrovních. V epidermisu kmenové buňky přispívají k regeneraci kožních buňek, urychlují obnovu pokožky, pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály a snižují záněty. Pleť se výrazně zlepší a zpevní vypadá svěžeji a jasněji. Kmenové buňky chrání pokožku proti předčasnému stárnutí.
 3. CAVIAR REPRO AGE: Jedná se o bylinný koncentrát s hydratační kyselinou hyaluronovou, přírodní cukrovou řepou, kukuřičným škrobem, který obsahuje také listy černého rybízu, luční trávu, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt z vilínu má protizánětlivé a ukidňující účinky. Prostředek pro péči o pleť, hydratuje pokožku, zmírňuje podráždění a zarudnutí.
 4. NATURAL HERBAL AMPOULE: Bylinkový koncentrát v ampulkách s hydratační kyselinou hyaluronovou a přírodní cukrovou řepou a kukuřičným škrobem, jakož i listy černého rybízu, luční tráva, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt hamamelis má protizánětlivé a uklidňující účinky na svědění a podráždění, proto je ideální pro popraskanou a podrážděnou pokožku. Čerstvý fíkový extrakt je cenný díky vysokému obsahu vitamínu B1 a prospěšných materiálů, jako je vápník, fosfor a železo, které stimulují regeneraci pokožky. Zároveň má silný hydratační účinek, který trvá až 24 hodin.

 

4 Polar RF: čtyřpólový nástavec pro RF lifting - nástavec, ve kterém se používají 4 elektrody, umístěné blízko sebe. Současně se však zapnou pouze dvě elektrody a během postupu se střídavě přepínají podle naprogramovaného obvodu. Tento nástavec během provozu poskytuje vynikající distribuci energie v tkáních, bezpečnější a hlubší účinek. Používá se na obličeji, krku, dekoltu a na vnitřním povrchu rukou.

6 Polar RF: šestipólový nástavec pro RF lifting - nástavec pro práci na těle, pracuje na velkých površích, zahřívá podkožní tukovou vrstvu, používá se k boji s celulitidou 1. a 2. stupně, ukládání tuků v problémových oblastech, strie, ztráta pružnosti pokožky, ochablá kůže v problémových oblastech.

 

Kontraindikace Radiofrekvence Polar

Následující pacienti by neměli být přípustnými k proceduře:

Postup procedury:

 

Průměrná doba trvání Radiofrekvence Polar je 40-60 minut, v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Terapii je možné opakovat nejdříve za 21 dní.

K udržení dlouhodobých výsledků se doporučuje opakování po 6 měsícíh v souladu s individuálními potřebami klienta.

Radiorekvence Polar je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže!

 

Ošetřovanápartie Cena s DPH
Podbradek „dvojitá brada“(krk) 1 100 Kč / 40 min
Kolena 1 100 Kč / 40 min
Obličej 1 500 Kč / 50 min
Obličej, krk,dekolt 1 700 Kč / 60 min

Malé plochy těla

(boky, lýtka, paže, vnitřní stehna)

1 500 Kč / 50 min

Velké plochy těla

(stehna, záda, hýždě, břicho)

1 700 Kč / 60 min

 

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě