wifi free

Radiofrekvenční vakuové terapie

RADIOFREKVENČNÍ VAKUOVÁ TERAPIE

• působí na podkožní tukovou vrstvu, kožní cévy, svaly, klouby, metabolismus, lymfatický, oběhový a centrální nervový systém

 

Vakuová RF terapie má mechanický účinek. Ve směru pohybu vakuové trysky jsou odpovídající tkáňové sekce periodicky zatáhnuty a znovu se vracejí do svého původního stavu. V tomto případě dochází k výrazné arteriální hyperémii kůže, kterou klient cítí ve formě mírného mravenčení a příjemného tepla. Spolu s expanzí kožních cév a zvýšení jejich rychlosti proudění krve při vakuové RF terapii dochází k dilataci povrchových a hlubších krevních a lymfatických cév v kombinaci s relaxací podkladových tkání. Působí na všechny vrstvy kůže, kožní cévy a svaly, potní a mazové žlázy a také ovlivňuje lymfatický a centrální nervový systém, s nímž je pokožka neoddělitelně spjata.

Vakuová RF Terapie umožňuje:

 1. Lymfatickou masáž
 2. Anticelulitidní masáž s Liftingem
 3. Vakuovou RF masáž
 4. Otevření lymfatických uzlin před či po Kavitaci a Radiofrekvenčním Liftingu

 

Vakuová RF terapie má různý fyziologický účinek na kůži:

 

Vliv (účinky) vakuové masáže:

 

 1. na nervový systém

Nervový systém nejprve vnímá účinek masáže, protože v kůži je obrovské množství nervových zakončení.Vakuová RF masáž má výrazný účinek na periferní nervový systém, zmírňuje nebo zastavuje bolest, zlepšuje nervové vedení, urychluje regenerační proces, když je poškozen, předchází nebo redukuje vazomotorické a trofické poruchy. Při práci s tryskami vakuového přístroje se excitabilita masážních tkání pomalu snižuje, což má uklidňující účinek na nervový systém, zatímco energická a rychlá práce zvyšuje podrážděnost masírovaných tkání.

 

 1. na svaly a klouby

Pod vlivem vakuové masáže se zvyšuje elasticita svalových vláken, jejich kontraktilní funkce, zpomaluje svalová atrofie a snižuje se již vyvíjející se hypotrofie. Masáž zvyšuje výkon svalů a zrychluje zotavení po zvýšené fyzické aktivitě. I při krátkodobé masáži pomocí vakuového nástavce (do 3-5 minut) je funkce unavených svalů lépe obnovena než během odpočinku po dobu 20-30 minut.

 

 1. na metabolismus

Vakuová masáž má rozmanitý účinek na metabolické procesy. Mezi výhody patří také zkvalitnění a zrychlení metabolismu. Metoda tak má příznivé účinky na Vaše zdraví a celkovou regeneraci těla. Pod vlivem masáže se zvyšuje močení. V krvi se zvyšuje množství hemoglobinu, červených krvinek a bílých krvinek. Vakuová masáž nezpůsobuje zvýšení množství kyseliny mléčné nebo organických kyselin ve svalech, jejichž hromadění vede k rozvoji acidózy. To vysvětluje příznivý účinek na unavené svaly. Zvyšováním metabolismu masáž pomáhá snižovat tělesný tuk.

 

 1. na podkožní tukovou vrstvu

Vakuová masáž působí nepřímo na tukovou tkáň, a to prostřednictvím obecného účinku na metabolismus. Zvyšující se metabolické procesy v těle, zvyšující se uvolňování tuku z tukových zásob, masáž pomáhá „spalovat“ tuky, které převyšují tukovou tkáň. Dochází ke zpevnění pokožky a tvarování těla. Je třeba poznamenat, že vakuová masáž na hubnutí se provádí nejméně 5 sezení, kombinovanými s fyzickým cvičením.

 

 1. na oběhový a lymfatický systém

Vakuová masáž způsobuje rozšíření funkčních kapilár, otevření rezervních kapilár, které vytváří hojnější průtok krve nejen masírovanou oblastí, ale také reflexních a vnitřních orgánů, což má za následek zvýšenou výměnu plynů mezi krví a tkání (kyslíková terapie). V klidu na 1 mm čtverečný průřezu svalu, funguje 31 kapilár a po masáži se jejich počet zvyšuje na 1400! Otevření rezervních kapilár pod vlivem vakuové masáže pomáhá zlepšit redistribuci krve v těle, což usnadňuje práci srce. Vakuová RF masáž má velký vliv na lymfatický oběh. Lymfatický tok je velmi pomalý: 4-5 mm za sekundu, ale průtok je velmi variabilní a závisí na různých faktorech. Pod vlivem vakuové trysky a masážních pohybů – pohyby ve směru centripetalu – se lymfatické cévy pokožky snadno vyprázdní a lymfatický tok se zrychlí. Kromě přímého účinku na místní lymfatický tok má taková masáž reflexní účinek na celý lymfatický systém, zlepšuje tonické a vazomotorické funkce lymfatických cév, zlepšuje stav pokožky (celulitida).

 

Kontraindikace vakuové RF terapie:

 

Lze kombinovat s procedurou Ultrazvuková Kavitace nebo RF lifting (i během 1 návštěvy).

Vakuová RF terapie je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže!

Rozmanité použití: nohy, ruce, břicho, stehna, hýždě, boky, záda….

Neinvazivní řešení – nedochází k poškození pokožky.

Pro všechny věkové kategorie (18-75 let).

Žádné období rekonvalescence, z ošetření můžete ihned odejít a pokračovat ve svém programu.

Vakuovou RF terapii je možné opakovat za 14 dní.

Průměrná doba ošetření Vakuovou RF terapií (Anticelulitidní s RF Liftingem+RF Vakuová masáž+ Lymfatická masáž), vč. otevření Lymfatických uzlin je 60 min.

 

 

Radiofrekvenční Vakuová Terapie Cena s DPH
60 min  (vč. otevření uzlin) 1 450 Kč
   
   

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě