wifi free

Radiofrekvenční Lifting IPL

Radiofrekvenční Lifting IPL

 

Radiofrekvenční neboli RF lifting obličeje patří k průlomu v oblasti přístrojové estetické medicíny, laserové dermatologie a korekce problémů kůže souvisejících s věkem.

Představujeme inovační patentovaný způsob neinvazivní radiofrekvenční liposukce. Odbourává tukové buňky, modeluje tělo, a vyhlazuje vrásky bez chirurgických zákroků.

RF Lifting IP300 je luxusní ošetření těla a podkožních tukových buňek elektromagnetickým polem o vysoké RF frekvenci, v důsledku čehož dochází k přímému uvolňování tepla v tkáních a je dosaženo vynikajících výsledků. Když teplota v topné zóně (podkožní tukové vrstvy) stoupne na 42°C, kapiláry se rozšíří, dochází k částečné destrukci tukových buněk, zlepšuje se krevní a lymatická cirkulace (což vede ke zvýšení rychlosti lipolýzy v adipocytech), k poškození membrán tukových laloků (samotných tukových buněk) a snižuje příznaky celulitidyVizuálním efektem, kterého se tímto způsobem dosáhne, je i tónování pleti a vyhlazení vrásek.

RF LIFTING IPL pomáhá omezit známky celulitidy, strií, kožních záhybů a formovat štíhlou postavu. Změna v makrostruktuře kolagenových vláken zase pod vlivem vysokofrekvenčního proudu spouští syntézu nových molekul, které za pár měsíců nahradí ty staré.

 

Zařízení IP-300 poskytuje bezpečný a vysoce efektivní vysokofrekvenční lifting obličeje a těla pomocí příslušného nástavce pro konkrétní ošetřovací zóny:

 1. malý nástavec se používá v tak citlivých oblastech, jako je periorbitální oblasti (kolem očí) a oblast obočí;
 2. střední nástavec se používá pro práci na obličeji, krku, dekoltu a na vnitřním povrchu paží;

Účinky nástavců 1 a 2:

 

3. velký nástavec je určen k práci na velkých površích:

 

Zvláštní pozornost je třeba věnovat následujícím situacím:

V případě nejistoty doporučujeme se poradit se svým ošetřujícím lékařem.

 

Následná péče

 

Kontraindikace

 

Postup procedury:

 1. COLLEN & CARIER  AMPOULE : Zvláštností tohoto ampulkového koncentrátu je mořský kolagen s novým transportním systémem, který dodává účinné látky přesně tam, kde jsou nejefektivnější. Je to jedinečný systém tohoto druhu, který může proniknout do dermy. Lze to považovat za alternativu k injekcím kolagenu.
 2. STEM CELL AMPOULE: Ampulkový koncentrát obsahuje celé kmenové buňky extrahované z mořských cesmín, které pomáhají restrukturalizovat a chránit pokožku na několika úrovních. V epidermisu kmenové buňky přispívají k regeneraci kožních buňek, urychlují obnovu pokožky, pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály a snižují záněty. Pleť se výrazně zlepší a zpevní vypadá svěžeji a jasněji. Kmenové buňky chrání pokožku proti předčasnému stárnutí.
 3. CAVIAR REPRO AGE: Jedná se o bylinný koncentrát s hydratační kyselinou hyaluronovou, přírodní cukrovou řepou, kukuřičným škrobem, který obsahuje také listy černého rybízu, luční trávu, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt z vilínu má protizánětlivé a ukidňující účinky. Prostředek pro péči o pleť, hydratuje pokožku, zmírňuje podráždění a zarudnutí.
 4. NATURAL HERBAL AMPOULE: Bylinkový koncentrát v ampulkách s hydratační kyselinou hyaluronovou a přírodní cukrovou řepou a kukuřičným škrobem, jakož i listy černého rybízu, luční tráva, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt hamamelis má protizánětlivé a uklidňující účinky na svědění a podráždění, proto je ideální pro popraskanou a podrážděnou pokožku. Čerstvý fíkový extrakt je cenný díky vysokému obsahu vitamínu B1 a prospěšných materiálů, jako je vápník, fosfor a železo, které stimulují regeneraci pokožky. Zároveň má silný hydratační účinek, který trvá až 24 hodin.

 

 

Průměrná doba trvání radiofrekvenčníholiftingu IPL je 40-70 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti.

Proceduru je možné opakovat nejdříve za měsíc.

K udržení dlouhodobých výsledků se doporučuje opakování po 6-9 měsících v souladu s individuálními potřebami klienta.

RF lifting je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže!

 

 

Ošetřovaná partie Cena s DPH
Podbradek „dvojitá brada“ (krk)  1 250 Kč / 40 min
Kolena     1 250 Kč / 40 min
Obličej    1 490 Kč / 60 min
Obličej, krk, dekolt 1 900 Kč / 80 min

Malé plochy těla

(paže, lýtka, boky, vnitřní strana stehen)

1 490 Kč / 60 min

Velké plochy těla

(celá stehna, záda, hýždě, břicho)

1 600 Kč / 70 min

 

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě