wifi free

Ultrazvuková kavitace

ULTRAZVUKOVÁ KAVITACE

(liposukce 3. generace)

• tvarování, zpevnění a modelace postavy, nastartování hubnutí, redukce tuků a celulitidy

 

Ultrazvuková kavitace (neinvazivní liposukce) používá ultrazvukový nástavec (zářič). Pod vlivem ultrazvukových impulzů dochází k silnému vibračnímu účinku na tukové buňky, na jejich membránách a uvnitř buněk se tvoří četné mikrobubliny, tj. dochází ke kavitačnímu účinku, který vede k poškození adipocytových membrán a rozpadu nejhustších tukových zásob. Impulzy pronikají hluboko do podkožních vrstev, zmenšují velikost a počet tukových buněk. Tím se tukové buňky uvolní do mezibuněčného prostoru, kde současně probíhá enzymatická lipolýza a dochází k rozpadu triglyceridů na mastné kyseliny a glycerin. Ohřívací efekt vytvořený působením silných ultrazvukových vln urychluje tok tekutin mezi tukovými buňkami a tkáněmi, čistí lymfatický systém od toxinů.Glycerin je rozpustný ve vodě a je absorbován do oběhového systému a mastné kyseliny jsou dopravovány do jater, kde jsou běžným způsobem metabolizovány (jako při konzumaci tučného jídla).

Při ošetření není pokožka nijak narušena, dochází k přímému dotyku Ultrazvukové kavitační hlavice v místě ošetření klienta. Ultrazvukové vlny jsou přenášeny do očištěné pokožky skrz vrstvu speciálního transparentního ultrazvukového gelu.

Během ošetření není cítit žádná bolest, je cítit příjemné teplo, popř. lehké mravenčení nebo poštipování v ošetřované oblasti. Je normální, když klient slyší pískání v uších.

Ultrazvuková kavitace, jinak nazývána jako liposukce 3. generace (bezbolestná liposukce).

Je rychlá, bezpečná, efektivní a zcela bezbolestná procedura k rychlému odbourávání tuku na problémových partiích těla. Ideální metoda při tvarování, zpevnění a modelace postavy, nastartování hubnutí, redukce tuků a celulitidy.

 

Indikace (účinky) Ultrazvukové kavitace:

 

Kontraindikace Ultrazvukové kavitace

Vzhledem k nejsilnějšímu osmotického tlaku vytvářeného vakuem během destrukce membrán tukových buněk je kavitační postup naprosto kontraindikován u lidí s následujícími diagnostikovanými chorobami nebo jinými omezeními:

 

Absolutní kontraindikace pro kavitaci:

Seznam kontraindikací pro kavitaci také zahrnuje: přítomnost otevřených ran na těle a přítomnost všech kovových inkluzí (implantátů, kardiostimulátorů atd.).

Relativní kontraindikace zahrnují:

V tomto případě je nutná další konzultace s odborníkem příslušného oboru !

 

Pro lepší účinek je po kavitaci nutno dodržovat:

 

Pro dosažení optimálních výsledků je vhodné kombinovat ošetření právě s aktivací lymfatického systému pomocí lymfodrenáží (manuální nebo přístrojové), tak aby tuky byly z ošetřených oblastí dobře odplavovány a dostavil se tak požadovaný výsledek.

RESPEKTUJTE PROSÍM UVEDENÉ ZÁSADY. JEJICH NEDODRŽOVÁNÍM MŮŽE BÝT VÝSLEDNÝ EFEKT OŠETŘENÍ NIŽŠÍ!

Průměrná doba trvání ultrazvukové kavitace je 40-60 minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti vč. otevření lymfatických uzlin.

Ultrazvuková Kavitace lze kombinovat s Vakuovou RF terapií i během 1 návštěvy.

Ultrazvukovou kavitaci je možné opakovat nejdříve za 2 týdny od ošetření.

Ultrazvuková kavitace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže!

 

Ošetřovaná partia Cena s DPH
Pod podprsenkou    990 Kč
Kolena    990 Kč
Paže 1 250 Kč
Lýtka 1 250 Kč
Boky 1 250 Kč
Břicho 1 490 Kč
Hýždě 1 490 Kč
Stehna 1 490 Kč
Záda 1 490 Kč

 

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě