wifi free
studio.Posh@seznam.cz

Kryolipolýza

NEJOBLÍBENĚJŠÍ METODA HUBNUTÍ – TRVALÉ ODSTRANĚNÍ TUKOVÝCH POLŠTÁŘŮ!

 

Chcete-li investovat do metod hubnutí, jednoznačně doporučujeme kryolipolýzu. Není nutná hospitalizace a dlouhá rekonvalescence. Ihned po proceduře se vrátíte k běžným činnostem, jako je sport nebo práce.

Kryolipolýza je nechirurgické neboli neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku a zmírnění projevů celulity. Patentovaný způsob přístrojového narušení obalu buněk podkožního tuku. 

Cílené ochlazení podkožního tuku způsobí narušení obalu tukových buněk a tím jejich poškození. Pomocí přirozeného buněčného procesu, apoptózy, dojde ke zničení takové narušené (odumřelé) tukové buňky a ta je poté pomocí lymfatického systému a přirozených metabolických pochodů odplavována z těla odvedena. Proces apoptózy, tedy zániku tukových buněk je pozvolný a tím také maximálně bezpečný. Hladiny cholesterolu či triglyceridů v krvi zůstávají díky tomu nezměněny.

Ve chvíli, kdy jsou odumřelé tukové buňky díky této metodě kryolipolýza odstraněny, tuková vrstva se přirozeně remodeluje a zmenšuje, protože zbylé tukové buňky mají přirozenou tendenci se shlukovat zpět tak, aby byly v těsné blízkosti a vytlačují tak prázdná místa po chybějících odstraněných buňkách. Tuková vrstva se tak zmenšuje a zjednodušeně řečeno – tělo výrazně hubne!!!  

TENTO PROCES MÁ U VŠECH JEDINCŮ KONZISTENTNÍ VÝSLEDEK, tedy po jediné aplikaci dochází k úbytku minimálně 25% tukových buněk!

Postupná redukce tuku v ošetřených oblastech s viditelným efektem do 6 - 8 týdnů. Stejnou partii je možno opakovat nejříve za 4 týdny od prvního ošetření dané partie. Garantujeme Vám spokojenost a výsledky ! S touto metodou je v našem studiu spokojeno více jak  85% klientů. Úbytek 2 - 4 cm po jedné aplikaci. Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti je efekt trvalý podobně jako po klasické liposukci!

Tkáň, která obklopuje tukové buňky je přirozeně před tímto procesem chráněna, neboť na ochlazení fyziologicky neodpovídá.

Technika není redukční kúra !

Náš certifikovaný přístroj je samozřejmě CE certifikován a splňuje veškeré normy platné pro státy Evropské Unie, pracuje od 4°C do -12°C ,využívá k ošetření unikátní kombinaci vakuové kryolipolýzy a LED světelného působení. Červené světlo působí na začátku ošetření prvních 5min pro prohřátí tkáně a zároveň zvyšuje lokální prokrvení a tím zabraňuje přemrznutí. Zelené světlo působí po zbytek ošetření a jeho působením dochází k výraznému snížení citlivosti tkáně po ošetření.

Náš přístroj má 4 hlavice různých velikostí (300 mm, 200 mm, 150 mm a 100 mm), my však doporučujeme v kombinace 1x300mm, 2x 200mm (dvě hlavice pracují souběžně, šetříme Váš čas), 1x 100mm. Obrovskou výhodou je právě 300 mm hlavice, která je jako jediná na trhu VELKOKAPACITNÍ a nepostradatelná při ošetření břišních partií. Ocení ji především silnější klienti, pojme až 2,5kg tuku. Samozřejmě Vám přinese větší úbytky.

Doba ošetření je 60 minut. Používáme originální nemrznoucí membrány. Průběh zákroku nejdříve s vámi zkonzultujeme, jakých výsledků chcete dosáhnout. Seznámíme Vás s detaily zákroku. Následuje přiložení nemrznoucí membrány. Poté přiložíme speciálně konstruovaný hlavicový aplikátor, který nasaje podkožní tukovou oblast. V této části můžete cítit tlak. Ten ale postupně vymizí. Nejprve probíhá 5 minut zahřívání na 42°C, poté již samotná kryolipolýza. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří se chtějí trvale a bez rizika zbavit tukových deposit v oblasti břicha, vnějších a vnitřních stehnech a boků. 

 

Zákrok zakončíme masáží. Díky ní ošetřené místo lehce prohřejeme. Přímo po zákroku můžete cítit mírné brnění a zpozorovat červenání pokožky, které ale odezní, dříve než dojdete domu. Po kryolipolýze ošetřené místo 3dny nezahřívat (solário, vířivka, horká vana... ), zákaz konzumace alkoholu, vyhnout se tučnému jídlu (mohlo by dojít ke zpomalení, či zastavení procesu) !!! 

Počet nasátí:

malé bříško (spodní/horní partie)  = 1 - 2 nasátí

větší bříško (spodní/horní partie)  = 2 - 3 nasátí

velké bříško (celé )  =  až 4 nasátí 

boky, či špíčky na stranách (párové nasátí) = 1 - 2 nasátí

vnitřní/vnější stehna (párové nasátí) = 2 nasátí

zadeček (párové nasátí) = 2 nasátí

 

Párové nasátí znamená, že 2 hlavice pracují souběžně! 

Stejnou partii je možno opakovat nejdříve za 4 týdny po prvním ošetření!

V 1 den je možno provést až 4 nasátí!

 

Proč přijít právě k nám?

Při zachování zdravého životního stylu a tělesné hmotnosti, je efekt trvalý podobně jako po klasické liposukci!!!

 

KONTRAINDIKACE:
Problémy s tělesnou termoregulací, těhotenství, kojení, epilepsie, atopický ekzém a křečové žíly v místě ošetření, trombóza, embolie, epilepsie onkologická onemocnění, implantované kovové destičky a šrouby v místě ošetření, místní oběhové problémy, diabetes, infekční onemocnění, otevřená zranění, mykózy, chladová alergie, kožní onemocnění, BMI vyšší jak 40 (obezita větší než 35 kg nad běžnou váhu)

 

 

Kryolipolýza ( doba ošetření 60 min)

1 partie (1 nasátí) 550,-- Kč

2 partie (párové nasátí) 900,-- Kč

1 partie (velká hlavice) 850,-- Kč

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

So-Ne
(dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Dárkové koše
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě