wifi free
studio.Posh@seznam.cz

Bělení zubů

Studio Posh Vám nabízí velmi efektivní a cenově dostupnou metodu, která využívá kombinaci neperoxidového bělícího gelu a speciálního modrého světla z patentované plazmové lampy. Modré světlo aktivuje bělící gel, zefektivňuje a urychluje tak celkovou proceduru bělení zubů. Jeho pravidelné používání spolu s remineralizačním gelem zabraňuje zvýšenou tvorbu zubního kazu, dokonale ošetřuje zubní prostředí a dodává potřebné minerály. Tato procedura je ale velmi bezpečná, nepoškozuje dásně, sklovinu, korunky ani fasety. 

Výsledky jsou viditelné ihned po prvním bělení. Působením aplikátoru v ústech 2 x 30min za současného působení bělící dentální lampy je možno dosáhnout vybělení zubů po jednom zákroku  2-6 odstínů bělosti (jsou dosaženy srovnatelné výsledky jako při použití peroxidových bělících gelů s 6%-18% obsahu peroxidu), v závislosti na barvě zubů, maximálně ovšem do přírodní barvy zubů, nelze se dostat pod tuto bariéru. 

Gel je bezperoxidový - v souladu s novou Směrnicí Rady 2011/84/EU ze dne 20. září 2011. Směrnice EU o zákazu použití peroxidových bělících prostředků a v souladu s Vyhláškou č. 244/2012 Sb.ze dne 27. června 2012, kterou se mění vyhláška č. 448/2009 Sb., o stanovení hygienických požadavků na kosmetické prostředky, ve znění pozdějších předpisů.

- výsledky ihned (zuby bělejší o 2 - 6 odstínů)

- revoluční bělení pouze u nás

- nepoškozuje sklovinu a nedráždí dásně

- francouzské gely s mikročásticemi stříbra

- 100% neperoxidová, šetrná forma

- 60 minut bělení - efekt viditelný hned

- doporučujeme tzv. “bílou dietu”

- metoda podléhá schválení dle směrnic

 

Následujících min 48 h po bělení je nutné dodržovat tzv. "bílou dietu". V jejím rámci se vyhněte potravinám a nápojům, které zanechávají pigment (káva, čaj, červené víno, borůvky, červené zelí, čokoláda, barevné nápoje apod.). Také nekonzumujte kyselé potraviny a nápoje ( např. pomerančový džus, citrusy...). Všeobecně se lze řídit poučkou nekonzumovat potraviny tmavší než je oloupaný brambor. Vybělené zuby jsou velice náchylné na vstřebání pigmentů.

NEPEROXIDOVÝ GEL SLOUŽÍ KE KOSMETICKÉMU BĚLENÍ ZUBŮ a JE ÚČINNÝ POUZE S LED LAMPOU.

Toto ošetření pomůže dosáhnout přirozeně zářivého úsměvu.

Klient u nás zakoupí bělící kit (originál balení) k samoaplikaci. Obsluha je pouze asistenčně k dispozici.

 

Bělení zubů Délka Cena
1 procedura 60 min 550,-

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

So-Ne
(dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Dárkové koše
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě