wifi free

Fotorejuvenace

FOTOREJUVENACE

Fotorejuvenace (neboli omlazení pulzním světlem/laserem) je luxusní, neinvazivní a bezbolestné omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu

Fotorejuvenace neboli omlazení pulzním světlem/laserem je luxusní ošetření pokožky obličeje, které okamžitě nastartuje v pleti tvorbu kolagenových vláken, vypíná povadlé kontury a výrazně zpevňuje pleť. Fotorejuvenace přestavuje neinvazivní a bezbolestné ošetření pleti, které dokáže pokožku regenerovat a omladit. Pulzní světlo aktivuje pokožku a nastartuje tvorbu kolagenu, díky čemuž se pleť vypne a získá mladistvý vzhled. Předností tohoto ošetření je jeho časová nenáročnost s velkým efektem.

Fotorejuvenace má široké uplatnění u těchto potíží:

 

Ošetření je bezbolestné, neinvazivní a klienta nijak neomezuje v běžném životě.

 

Nejprve je na místě, které se bude ošetřovat, odstraněn nanesený make‑up. Před nasazením aplikátoru s filtračním okénkem se na kůži nanese tenká vrstvička čirého, transparentního Aqua‑gelu. Jeho úkolem je zejména vyrovnat nerovnou, strukturovanou kůži na povrchu s opticky plochým filtračním okénkem, aby energie světelného impulzu mohla optimálně bez reflexních ztrát proniknout do kůže.

Po ošetření se doporučuje po dobu 7 dní přizpůsobit své chování a pokud možno se vyvarovat všeho, co v ošetřeném místě podporuje prokrvení a brání tak dosažení požadovaného výsledku (vyvarovat se nápojů obsahujících kofein, alkoholu a nikotinu, nenavštěvovat saunu, solária, nedávat si horkou sprchu, vzdát se intenzivní sportovní činnosti, neužívat žádné léky podporující ředění krve (ASS).

Dosažený kosmetický výsledek lze zhodnotit až po 4-6 týdnech. V této době se ošetřené místo zakrývá běžnou snášenou kosmetikou, v letním období kosmetikou s vysokým faktorem ochrany.

Ošetření laserovou metodou IP -300 generuje impulzy dané síly a určité délky, které jsou selektivně absorbovány podkožními vrstvami, čímž dochází k omlazení pokožky. Použité světelné vlny jsou absorbovány pouze částicemi v jejich světelném spektru a nejsou poškozené okolní tkáně v ošetřované oblasti. Intenzivní pulzní světlo pulzního světelného systému je selektivním způsobem absorbováno tmavými chromofory, pigmentem (melaninem), případně oxihemoglobinem (červené krevní barvivo) a světelná energie se při tom přeměňuje na teplo. Celkově se pleť a pokožka zpevní a omladí (stimulace tvorby a metabolizmu kolagenových vláken).

Proces Skin Rejuvenation laserovm přístrojem  IP-300 je v zásadě šetrný a v žádném případě nebrání v bezproblémovém výkonu pracovních činností i volnočasových aktivit. Omezení by mělo platit po dobu min 2 týdnů před každým ošetřením a po něm pro návštěvy solárií, případně pro opalování na přímém slunci. Dalším zatížením kůže UV zářením a hnědnutím se zvyšuje riziko vedlejších účinků (spálenína slunci,pigmentové změny). V případě ošetření větších částí těla je třeba se opalování a návštěv solária zcela vyvarovat, menší části lze velmi dobře chránit opalovacím krémem s odpovídajícím vysokým faktorem (přes 30, raději 50). Jednotlivá malá místa lze před slunečním zářením chránit i náplastí. Vedlejší účinky Fotorejuvenace jsou velmi vzácné. V závislosti na typu kůže  může ošetřené místo zarudnout (zejména u cévních poškození) může i lehce napuchnout. Tyto příznaky zpravidla rychle zmizí. Případné vedlejší účinky zmírňuje chlazení postiženého místa na kůži.

 

Kontraindikace:

- zhoubné novotvary kůže, cukrovka v dekompenzované formě, infekční nemoci a akutní formy oparu, akutní a chronická kožní onemocnění, alergická reakce jakékoli geneze v akutním stadiu v době zákroku, těhotenství, kojení

 

Postup procedury:

 1. COLLEN & CARIER  AMPOULE : Zvláštností tohoto ampulkového koncentrátu je mořský kolagen s novým transportním systémem, který dodává účinné látky přesně tam, kde jsou nejefektivnější. Je to jedinečný systém tohoto druhu, který může proniknout do demy. Lze to považovat za alternativu k injekcím kolagenu.
 2. STEM CELL AMPOULE: Ampulkový koncentrát obsahuje celé kmenové buňky extrahované z mořských cesmín, které pomáhají restrukturalizovat a chránit pokožku na několika úrovních. V epidermisu kmenové buňky přispívají k regeneraci kožních buňek, urychlují obnovu pokožky, pomáhají neutralizovat škodlivé volné radikály a snižují záněty. Pleť se výrazně zlepší a zpevní vypadá svěžeji a jasněji. Kmenové buňky chrání pokožku proti předčasnému stárnutí.
 3. CAVIAR REPRO AGE: Jedná se o bylinný koncentrát s hydratační kyselinou hyaluronovou, přírodní cukrovou řepou, kukuřičným škrobem, který obsahuje také listy černého rybízu, luční trávu, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt z vilínu má protizánětlivé a ukidňující účinky. Prostředek pro péči o pleť, hydratuje pokožku, zmírňuje podráždění a zarudnutí.
 4. NATURAL HERBAL AMPOULE: Bylinkový koncentrát v ampulkách s hydratační kyselinou hyaluronovou a přírodní cukrovou řepou a kukuřičným škrobem, jakož i listy černého rybízu, luční tráva, granátové jablko a heřmánkový extrakt. Extrakt hamamelis má protizánětlivé a uklidňující účinky na svědění a podráždění, proto je ideální pro popraskanou a podrážděnou pokožku. Čerstvý fíkový extrakt je cenný díky vysokému obsahu vitamínu B1 a prospěšných materiálů, jako je vápník, fosfor a železo, které stimulují regeneraci pokožky. Zároveň má silný hydratační účinek, který trvá až 24 hodin.

 

Průměrná doba trvání Fotorejuvenace je  45-60 minut.

Fotorejuvenaci je možno opakovat podle indikace s odstupem minimálně 6-8 týdnů.

Prevence se může provádět po 6 měsících .

Fotorejuvenace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže!

 

Ošetřovaná partie Cena s DPH
Krk 1 490 Kč
Dekolt 1 490 Kč
Hřbety rukou 1 490 Kč
Obličej 2 400 Kč
Obličej, krk 2 600 Kč
Obličej, krk, dekolt 2 900 Kč

 

Objednávky na telefonu

Pokud nezvedáme telefon, věnujeme se momentálně
klientům. Prosíme, zkuste zavolat později.

Otevírací doba

Po-Pá
7:00 - 19:00
(jiné časy možné dle telefonické dohody)

Jak se k nám dostanete

Pokud pojedete automobilem, kousek od naše studia oceníte velké neplacené parkoviště (u komplexu Družba). Z parkoviště pak přibližně 1min pěšky směrem dolů ke kolejím. Nebo je zde také možnost zaparkovat bezplatně ve všech přilehlých ulicích.

MHD a to linkami B a D, které jezdí každou půl hodinu z autobusového nádraží – zastávka U Lávky. Odtud je to k nám už jen 2min pěšky směrem ke kolejím.

Nabízíme

  Individuální přístup
  Diskrétní jednání
  Bezplatná konzultace
  Dárkové poukazy
  Maďarské termální produkty
  Bylinné 100% produkty ve farmaceutické kvalitě